- in.IT WEB -

Створюй проєкти

разом з in.IT

Наша команда спроможна створити або розширити Ваш проєкт , з використанням всіх сучасних технологій та перевершити ваші очікування.

Розробляємо та втілюєм маркетингові стратегії

Створюємо зручні сайти для людей

Супроводжуємо після запуску проекту

- Створення сайтів -

на WordPress

CMS WordPress — це одна з найбільш популярних систем управління контентом зі зручним інтерфейсом і широким різноманіттям додаткових функцій, саме тому сайт на WordPress є максимально легким та зрозумілим у користуванні. У нас можна замовити створення сайту на WordPress будь-якої складності, з гнучкою архітектурою, індивідуальним дизайном, високою швидкістю завантаження сторінок та мінімальними витратами.

- Як ми працюємо -

Постійно контактуємо з клієнтом

Бриф

Налагоджоємо відносити з клієнтом. Дізнаємось задачі та кінцеву ціль проекта. Бриф потрібен, щоб врахувати всі бажання клієнта до початку роботи над проектом.

Пропозиція

Надсилаємо декілька варіантів дизайну замовнику. Клієнт, за потреби вносить корективи. Затверджуємо кінцеву версію проекту.

Створення

Створюємо сайт, враховуючи усі побажання клієнта. Наповнюємо сайт контентом, робимо внутрішню SEO оптимізацію. Замовник остаточно здійснює перевірку.

Втілення

Запуск сайту! Підключаємо домен, завантажуємо сайт на хостинг та подаємо заявки на індексацію сайту пошуковими системами.

Ціни на розробку сайтів на CMS WordPress

З зразковими цінами на розробку сайтів на WordPress ви можете скористатись калькулятором нижче:

Loading...
$0
in.IT | IT Services | IT Аутсорсинг