Single Blog

  • Home
  • Ми Пакотек. Одяг для Вашого бізнесу.

Ми Пакотек. Одяг для Вашого бізнесу.

Друк на одязі – індивідуальні та корпоративні замовлення

Про компанію 1

Наша історія

Історія компанії «Пакотек» почалася у 2013 року. Основним нашим видом діяльності є продаж рекламного одягу чи текстилю, його оздоблення друком та машинною вишивкою на базі власних виробничих потужностей.

Із кожним роком ми ростемо та вдосконалюємось, а накопичений досвід та вміння дозволяють втілити будь-які ваші ідеї на одязі та зробити це у короткі терміни.

Найновіші ідеї ми реалізуємо на практиці за допомогою сучасного друкарського шовкотрафаретного та DTG обладнання. Для Вас здійснюємо сучасну машинну вишивку шевронів, логотипів та емблем на високоточному обладнанні японського виробництва.

Наша команда це є люди з поліграфічною освітою та із глибоким розумінням своєї справи. Ми радіємо коли наша продукція приносить Вам радість – адже це наш успіх, успіх команди.

 

 

Якщо необхідний друк логотипів, зображень або написів на футболках, то наша компанія втілить будь-який Ваш задум або проект у готовий продукт. Ми приймаємо замовлення у будь-якому обсязі – від одиничних замовлень до великих оптових партій.

Друк на футболках здійснюється різними методами друку: Прямий цифровий друк, Термотрансферний друк, Шовкотрафаретний друк та Сублімація. Оптимальний метод друку залежить від замовлення. Наприклад, прямий друк буде оптимальним, якщо принт містить градієнти, півтони, дрібні деталі або фотографії. А шовкографія буде актуальною, якщо тираж від 10 футболок та принт не містить градієнти, півтони чи фотографії.
Ми надаємо безкоштовну консультацію і відповімо на будь-які питання, що Вас цікавлять. Допоможемо з вибором текстилю, виробів, підберемо оптимальний метод друку індивідуально для замовлення футболок, а також безкоштовно доопрацюємо макет при необхідності.

 
 

in.IT | IT Services | IT Аутсорсинг